Ulotkowo24.pl - Drukarnia Mielec, Dębica, Tarnobrzeg, Rzeszów
AQUA LUX - Profesjonalne pralnictwo
Systemy wystawiennicze
Atrakcje turystyczne
RSS - katalog i czytnik
Black Point - katalog stron internetowych
Internetowe biuro prasowe
WEBNODE - usługi internetowe Warszawa
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Stoiska targowe

Punkty: 11 [ ct:3, pr:3, gfx:3, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
W naszej ofercie stoiska targowe oparte na konstrukcjach Ego Exhibit, SnapUp, Flexiframe szwedzkiego wytwórcy Mark Bric AB. Flexiframe to nowoczesny panelowy system targowy, w którym stoisko tworzy się z prostokątnych ram łączonych specjalnymi konektorami. Ego - najnowszy system prezentacji paneli graficznych. Ego Exhibit pozwala tworzyć nowatorskie konstrukcje nawet o wysokości 5 i pół metra. Ego to system stabilny - umożliwia zawieszenie telewizorów o dużej przekątnej. Ego Exhibit ma szeroką gamę akcesoriów takich jak oświetlenie, półki i kufry do transportu. Mobilne i stosunkowo niedrogie systemy targowe używa się na wielu imprezach targowych. Jest to tańsza alternatywa dla stoisk tworzonych według indywidualnego projektu.
słowa kluczowe stoiska targowe, zabudowa targowa, ścianki na targi, stoisko na targi, przenośne stoiska targowe
kategorie Marketing i reklama >> Systemy wystawiennicze
data wpisu 2016-02-09
url http://www.stoiska-targowe.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij