Ulotkowo24.pl - Drukarnia Mielec, Dębica, Tarnobrzeg, Rzeszów
AQUA LUX - Profesjonalne pralnictwo
Systemy wystawiennicze
Atrakcje turystyczne
RSS - katalog i czytnik
Black Point - katalog stron internetowych
Internetowe biuro prasowe
WEBNODE - usługi internetowe Warszawa
strona główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Skuteczniejsze niż taśma antypoślizgowa

Punkty: 3 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:3 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Powierzchnie, które mają częsty kontakt z wodą, bardzo często są narażone na powstawanie kamienia Wypadki związane z poślizgnięciami mogą być nieprzyjemne w skutkach – najczęściej kończy się na potłuczeniach, ale może dojść nawet do złamań i innych poważnych uszkodzeń ciała. To właśnie dlatego warto przemyśleć zabezpieczenie powierzchni. Przed wykonaniem ochrony metodą ZAP (znacznie skuteczniejszą niż taśma antypoślizgowa), należy wykonać pomiar współczynnika tarcia dynamicznego. Dzięki nowoczesnym metodom odkamieniania, jesteśmy w stanie pomóc nie tylko w wyczyszczeniu wszelkich powierzchni z kamienia, ale także w pozbyciu się długotrwałego, uporczywego nalotu oraz pozostałości po niewłaściwym używaniu detergentów. Odkamienianie jest niezbędne przed wykonaniem usługi Zabezpieczenia Antypoślizgowego Powierzchni.
słowa kluczowe taśma antypoślizgowa, taśmy antypoślizgowe, zabezpieczenia antypoślizgowe,
kategorie Dom i ogród >> Usługi dla domu i ogrodu
Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
Przemysł i produkcja >> Przemysł chemiczny
data wpisu 2017-01-13
url http://antyposlizgowa.com
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij